Gunpowder Irish Gin with Sardinian Citrus
Zawartość alkoholu: 43%, Dostępne pojemności: 0,7l

Doskonały gin irlandzki powstały podczas procesu powolnej destylacji w tradycyjnych miedzianych alembikach, z dodatkiem 12 wyjątkowych orientalnych składników botanicznych pozyskanych przez PJ Rigney’a podczas jego podróży po całym świecie, zielonej herbaty o nazwie Gunpowder oraz owocu Pompia (Citrus monstruosa) występującego wyłącznie w północno-wschodniej części Sardynii - jednego z najrzadszych owoców cytrusowych na świecie. Każda butelka jest napełniana, oznakowana i zapieczętowana ręcznie.

Drumshanbo Gunpowder Irish Gin jest produkowany metodą rzemieślniczą w małej destylarni założonej przez PJ Rigney’a w niewielkim irlandzkim miasteczku Drumshanbo. Swą nazwę zawdzięcza specjalnemu gatunkowi zielonej herbaty o śmiałym, świeżym i lekko pikantnym smaku – Gunpowder, która jest powoli suszona, a następnie starannie zwijana w lśniące granulki. To ona ma największy wpływ na unikalny charakter naszego ginu.

W logo pojawia się tajemnicze mitologiczne zwierzę - pół-królik, pół-antylopa, które, jak głosi legenda, pojawia się w Drumshanbo, po czym znika jak we śnie. Symbolizuje wszystko to, co jest niezwykłego w Gunpowder Irish Gin. 

Pozostałe produkty marki