No 3 London Dry Gin
Zawartość alkoholu: 46%, Dostępne pojemności: 0,7l

W 2008 r. firma BB&R podjęła wyzwanie stworzenia ginu doskonałego.  No 3 jest zwieńczeniem ponad 2 lat pracy wybitnych specjalistów, którzy postawili na prawdziwie klasyczny London Dry Gin – czysty, rześki  i orzeźwiający, zachowujący idealną równowagę trzech kluczowych smaków: jałowca, cytrusów i przypraw. Odnieśli wielki sukces – No 3 aż czterokrotnie zdobył tytuł Najlepszego Ginu na Świecie! 
Z dbałości o wyjątkową jakość, w procesie produkcji wciąż jest wykorzystywany 100-letni miedziany alembik obudowany cegłą, co sprawia że powstały w nim destylat jest nieskazitelnie czysty.
Zachwyca również prezentacja. Na oryginalnej zielonej butelce została umieszczona replika klucza do jednego z pomieszczeń firmy Berry Bros. & Rudd, w którym zapadło wiele ważnych decyzji, w tym ta  o stworzeniu ginu doskonałego! 

Berry Bross. & Rudd (BB&R) to rodzinna firma o 300-letniej historii. Od czasów Jerzego III, znajduje się na liście dostawców na dwór królewski. 

Pierwsza zarejestrowana receptura na gin pochodzi z 1495 roku. Wykorzystywane wtedy przyprawy – m.in. gałka muszkatołowa, cynamon, goździki i kardamon - przybyły z Holandii, kolebki ginu. Na przestrzeni wieków, przyprawy wykorzystywane w produkcji ginu się zmieniały, jednak jeden składnik pozostał kluczowy - jałowiec.

W XIX w. metody produkcji stały się bardziej wyrafinowane. Pojawił się nowy styl. Dominujący jałowiec został zrównoważony nutami cytrusów  i korzennymi przyprawami.